Hakkımızda

Hakkımızda

Panel AJANS, sektörde uzman kadrosu ile kurumsal firmalar ağırlıkta olmak üzere bir çok kurum ve kuruluşun Web Tasarımı, Web Yazılımları, Dijital Tasarımlar, İnternet Reklamcılığı, 3D Tasarım Animasyon,Tanıtım Organizasyon, Medya Planlama, Sosyal Medya, Kurumsal Pr faaliyetleri ile sektörde hizmet vermektedir. Biz teknolojiyi ve inovasyonu benimsemiş bir yönetim yapısı ile her an gelişen yeniliklere açık ve devamlı büyüyen bir firmayız.

Hizmetlerimizin temel amacı bizimle çalışan müşterilerimizi sanal ortamda prestijlerini yükseltmek, işlerini kolaylaştırmak ve reklamlar ile bilinirliğini arttırmak ve oluşturulan sanal markanın hafızalara kazınmasını sağlamaktır.

Panel AJANS, Müşteri odaklı bir kuruluş olarak gerek kurum içinde gerekse kurum dışında güçlü bir bilgi paylaşım/iletişim sistemi inşa etmenin, modern yönetimin vazgeçilmez bir parçası olduğuna inanmaktadır. Kuruluşun tüm düzeylerinde özgürce yatay ve dikey etkileşimli ilişki ve iletişim kurma olanağı mevcuttur. Üst yönetim, firma kurulduğundan bu yana, kuruluşun her kademesinde müşteri odaklı organizasyonel yapıyı benimsemiştir.

Panel AJANS, marka ve fikirlerini geliştirmede, tasarım ve üretim süreçlerinde, satış sonrası problemlerin bertaraf edilmesinde etkili problem çözme teknikleri kullanmaktadır öğrenen bir organizasyon olarak, firma müşteriler ve onların tatmin düzeylerine ilişkin tüm noktaları kayıt altında tutar. Satış sonrası hizmetler ve araştırma-geliştirme departmanları, sorunları tespit ederek kısa zamanda çözüme ulaşmak amacıyla olası her problemi kontrol eder.

Hizmet verdiğimiz kurum ve markanın , dijital mecradaki varlığını tamamen üstleniyoruz...

Panel AJANS, müşterilerinin hayatını kolaylaştıran, renklendiren ve performansını artıran dijital ürünler ve hizmetler sunarak Türkiye´nin internet çağına taşınmasındaki temel taşlardan biri olma istegi ile var olan, ihtiyaçlara göre şekillenen esnek çözümler üreten Tam Hizmet Reklam Ajansıdır.

Web tasarım aşamaları nelerdir?

Projelendirme kısmında alınan verilere göre web sitesinin ana sayfa ve iç sayfa tasarımları hazırlanır. Tasarımlar müşterinin renklerine ve kurumsal kimliğine göre dizayn edilmelidir. Projelendirme aşamasında karar verilen logo ve görseller bu aşamada kullanılarak tasarım tamamlanır.

Web tasarım, çalışmasının önemli noktalarından biri olan arayüz tasarımı, web sitesi üzerinde görmek istediğiniz öğeler ve ihtiyaç duyulan fonksiyonların kolay biçimde ulaşılabilir ve anlaşılabilir bir şekilde yerleştirilerek web sayfalarının oluşturulmasıdır.

Şayet web tasarım statik yapılmayacaksa, dinamik altyapılar için belirlenen teknolojiyle yazılımsal çalışmalar yapılır. Yönetim paneli gibi fonksiyonel altyapılar bu aşamada hazırlanır.

Biz Kimiz?

 • MİSYONUMUZ

  Bilgi teknolojisi uzmanlığını iş süreçleri deneyimi ile birleştiren Panel AJANS' ın misyonu, özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerinin iş ihtiyaçlarına birebir cevap veren çözümler geliştirmektir.

 • VİZYONUMUZ

  Yurtiçinde ulaşılan başarılı konumunu sürekli geliştirerek bilgi ve iletişim teknolojisi hizmetlerinde Türkiye'de en iyi olmak, ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla “mükemmel hizmet şirketi olmak” tır. 

 • KALİTE POLİTİKAMIZ

  Faaliyet Alanımızda

  Bilgi Teknolojilerindeki gelişmelerin yakın takipçisi olarak güvenilir, hızlı, istikrarlı ürün ve hizmet sunumuzla müşterilerimiz tarafından, sözüne bağlılığımız ve Sorumluluk anlayışımızla tedarikçilerimiz tarafından, Aranılan, güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaktır…

  Seçkin, güvenilir ve katma değeri yüksek çözümler üreten uzman ekibimizi müşteri ihtiyaç ve beklentilerine odaklayarak Müşteri Coşkusu (sadık, memnun Müşteriler) yaratmak için planlı, akılcı kararlar alarak ve kaynaklarımızı etkin biçimde kullanarak, Kalite sistemimizi sürekli geliştirmektir.

  Kalite Politikalarımız gereği çalışmalarımızın ücretleri peşin olarak alınmaktadır.